Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spławikowe Mistrzostwa Świata Kobiet Wrocław

Aktualności | 2018-07-19 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

W tym roku nasz Okręg pierwszy raz w historii organizuje we Wrocławiu Mistrzostwa Świata Kobiet w Wędkarstwie Spławikowym w dniach 25-26 sierpnia.

Według przpisów międzynarodowych za każdą zawodniczką musi znajdować się sędzia tzw. stanowiskowy. Sędzia ten nie musi posiadać żadnych specjalnych uprawnień sędziowskich.

Jego zadanie polega na zapisywaniu ilości ryb łowionych w zawodach w czasie 2 czterogodzinnych tur, oraz zwracanie uwagi czy nikt niepowołany nie zbliża się do siatki z rybami zawodniczki do momentu przybycia komisji sędziowskiej. Od sponsora sektora otrzyma parasol wędkarski, krzesełko, 2 koszulki i czapkę, oraz ciepły posiłek od organizatora.

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się poprzez Biuro Zarządu Okręgu, lub mailowo pzw.adam.suchorab@gmail.com,  katarzynaszwed@hotmail.com .

Dane jakie są nam potrzebne to imię i nazwisko, numer telefonu oraz rozmiar koszulki.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 3 lata temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • nudzio Data dodania: 3 lata temu Oceń: 64 + / -

  Jeżeli przewodniczący P. Gacek tak samo odczytał pismo skierowane do GKR jak je odczytał we Wrocławiu czyli tylko pierwszą część to na posiedzeniu Prezydium zostało to zmanipulowane przez przewodniczącego aby mieć podstawę do zawieszenia Prezydium we Wrocławiu zapomniał doczytać że tam była ponowna prośba o przełożenie terminu kontroli i mowa o Mistrzostwach Swata Kobiet jakie mają się odbyć .

 • Terlecki Piotr Data dodania: 3 lata temu Oceń: 132 + / -

  kolozacisze

  kolego Stojowski jak i wedkarze z naszego okręgu otrzymają na pewno wyjaśnienie w związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą zawieszenia prezydium naszego okręgu. V-ce prezes ds zagospodarowania wód i ochrony janusz terlecki

 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 3 lata temu Oceń: -130 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin