Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zezwolenia na amatorski połów ryb na wodach Okręgów "Strefy 1" są już dostępne prze system e-zezwoleń

Aktualności | 2020-12-23 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

 

Szanowni Wędkarze informujemy, że po opłaceniu pełnej składki członkowskiej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód poza zezwoleniem na wędkowanie na wodach Okręgu PZW we Wrocławiu otrzymają Państwo zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgów w Jeleniej Górze, Legnicy, Nadnotecki w Pile, Słupsku, Wałbrzychu, Zielonej Górze. W/w zezwolenia przesłane zostaną na adres e-mail podany w formularzu. Należy je wydrukować i posiadać przy sobie w trakcie dokonywania amatorskiego połowu ryb. Zezwolenia zabezpieczone są znakiem wodnym indywidulanym dla każdego wędkarza. Nie ma możliwości udostępniania swojego zezwolenia innym osobom.

Zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgu w Elblągu dostępne będą wyłączenie w wersji papierowej w wybranych punktach na terenie tego Okręgu.     

 

W przypadku uiszczenia pełnych opłat u skarbnika i otrzymaniu zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgu PZW we Wrocławiu w formie papierowej istnieje możliwość otrzymania zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgów "Strefy 1" (Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk, Wałbrzych, Zielona Góra) w formie elektronicznej poprzez system e-zezwoleń uiszczając wyłączenie prowizję. W/w zezwolenia przesłane zostaną na adres e-mail podany w formularzu. Należy je wydrukować i posiadać przy sobie w trakcie dokonywania amatorskiego połowu ryb. Zezwolenia zabezpieczone są znakiem wodnym indywidulanym dla każdego wędkarza. Nie ma możliwości udostępniania swojego zezwolenia innym osobom.

 

Admin

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin