Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Relacja ze spinningowego Pucharu Wiosny 2020

Aktualności | 2020-06-15 | Publikujący: Koło PZW WSK Kalisz

W sobotę 13.06.2020 nasi spinningiści spotkali się nad rzeką Prosną w Jastrzębnikach by rozegrać zawody o Puchar Wiosny. Zawody trwały 5 godzin, a do wędkowania oprócz rzeki Prosny dopuszczono okoliczne starorzecza i wylewy. Pogoda dopisała aż zbyt dobrze, bo już o 9:00 słońce dawało popalić. Podczas zawodów zachowano szczególne środki ostrożności – dezynfekcja rąk oraz obowiązek noszenia maseczek. Rywalizacje rozegrano na żywej rybie z użyciem mat. Zapunktowało 7 zawodników, którzy w sumie złowili 10 ryb w tym pojawił się kleń i szczupak. To właśnie ten ostatni okazał się być zwycięski. Wszyscy, którym udało złowić się rybę otrzymali tego dnia upominek, a najlepsi dodatkowo puchary. Zwycięzca zawodów odebrał od zeszłorocznego triumfatora Przechodni Puchar Wiosny. Poniżej tabela wyników. Zapraszamy na kolejne zawody naszego koła już 20.06.2020r. Tym razem spotkamy się nad zbiornikiem Murowaniec.

1. Piotr Janaszczyk – 1200 pkt.

2. Jacek Tupała – 760 pkt.

3. Paweł Pękacz – 480 pkt.

4. Janusz Klimaczak – 300 pkt.

5. Radosław Janaszczyk – 280 pkt.

6.  Eliasz Korczyński – 140 pkt.

7.  Jerzy Owczarek – 120 pkt.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • ZŁOTA RYBKA Data dodania: 1 rok temu Oceń: 13 + / -

  mjanek kolejny z matoł z naszego zarządu koła? Żałosne matoły...

 • mjanek Data dodania: 1 rok temu Oceń: -13 + / -

  Rozwiń
 • ZŁOTA RYBKA Data dodania: 1 rok temu Oceń: 15 + / -

  Nie wiem o co ci chodzi kolego wedkarz. Grzecznie pytam o zawody a ty o sraniu do gniazda tak po prostacku i chamsku po prostu tak po...gówniarsku.Jestem także wędkarzem a to hobby ma nas łączyć a nie dzielić. Nie wiem co cię trapi i gryzie po nocach w pięty.Ręce opadają jak są u nas TAAACY działacze w zarządzie jak ty.

 • wedkarz2013 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -9 + / -

  Rozwiń
 • ZŁOTA RYBKA Data dodania: 1 rok temu Oceń: 14 + / -

  Kolego niebyło informacji o naszych zawodach w spinningu na tym portalu "pzw.org.pl" a jest to jedyna strona na której mogę się coś dowiedzieć bo nie mam syFzBuka i innych tzw.śmieci.Nie pracuję we wsk mieszkam pod Kaliszem.Wszelkie info o zawodach mialem od kolegów co byli kiedyś w tym kole ale się po przenosili do innych/innego podobno lepszego.Z całym szacunkiem ale tu ZOSTAŁEM bo jestem kilkanaście lat(oni też byli) i się cieszę z pozytywnych inicjatyw tego koła z krytyką pozytywną i negatywną, także nie pieprz ,że się podszywam!

 • wedkarz2013 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -15 + / -

  Rozwiń
 • ZŁOTA RYBKA Data dodania: 1 rok temu Oceń: 15 + / -

  Mam takie pytanko.Dlaczego nie było informacji o zawodach spinningowych? Czy były to zawody tylko dla wybranych aktywu koła? Dlaczego tak bylo mało startujących ? Przecież podobno jest nas we WłeSKa 1,5tysia wędakrzy.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Które złowisk twoim zdaniem jest najlepiej zarządzane
Murowaniec
Gołuchów
Szałe
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin