Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

RELACJA Z ZAWODÓW WĘDKARSKICH ZAKOŃCZENIE SEZONU 2020 KOŁA ZACISZE

RELACJA Z ZAWODÓW WĘDKARSKICH ZAKOŃCZENIE SEZONU 2020 KOŁA ZACISZE

Czas oraz woda płyną bardzo szybko.

Już po raz ostatni w tym roku w niedzielne

przedpołudnie 04.10.2020 r. na stawie Błękitna

 Laguna w Siechnicach odbyły się zawody

wędkarskie zorganizowane przez Miejskie Koło

 Wędkarskie Zacisze nr 42 w Siechnicach .

Były to ostatnie zawody spławikowe  kończące

sezon 2020.Do rywalizacji przystąpiło 20 wędkarzy,

 z których każdy chciał wygrać. O godz. 730

po rozlosowaniu stanowisk zawodnicy zajęli

 swoje miejsca i zaczęli  przygotowywanie zanęt i zestawów  do zawodów. Zawody rozpoczęły się o godz. 900 , a zakończyły się o godz. 1300.

Pogoda  na początek zawodów , było dość chłodno i padał deszcz. Na zakończenie wyszło słońce które ogrzało zmokniętych zawodników. Nastąpił wreszcie oczekiwany sygnał rozpoczęcia ostatniej kołowej rywalizacji. Sędzią  tych zawodów był kol. Janusz Terlecki ( sędzia główny) . Zawody trwały 4 godziny. Po sygnale danym przez sędziego kończącym ostatnie tegoroczne zawody. Po wyrównanej walce przystąpiono do ważenia.

Ogółem złowiono 56 kg ryb, co dało przyzwoity wynik – 2,82 kg na jednego zawodnika . Wśród ryb dominowała ryba: karp, leszcze, płotki. Po zważeniu i podliczeniu punktów, wszystko stało się jasne.

Pierwsze miejsce zajął kol.  Pietrzak Leon               z wynikiem    17020 pkt

drugie miejsce     zajął kol.   Janiszewski Dariusz    z wynikiem      8910 pkt

trzecie miejsce    zajął kol.   Pogoda Przemysław   z wynikiem      6980 pkt

 Po rozdaniu pucharów i nagród w postaci sprzętu wędkarskiego oraz podsumowaniu całego minionego sezonu  przez Prezesa Ireneusza Wolszczaka, który podziękował także wszystkim zawodnikom za udział, zdrową koleżeńską rywalizację i zaprosił teraz wszystkich na wspaniały poczęstunek przygotowany przez restaurację Palce Lizać. Nagrody oraz puchary zakupiono w ramach dotacji UG Siechnice oraz ze środków własnych Koła Zacisze. dodatkowe nagrody ufundował sklep wędkarski Sazan z Wrocławia.Podczas posiłku dyskusje nie miały końca. W przyjacielskiej atmosferze wspominano miniony sezon, osobiste wyprawy wędkarskie. Wszyscy zgodnie przyrzekli że, w następnym sezonie wędkarskim na pewno nie odpuszczą i będą gotowi do nowych rywalizacji. Tym miłym akcentem zakończyliśmy sezon wędkarski 2020 w naszym kole.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.