Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

OPŁATY NA 2021 ROK

OPŁATY NA 2021 ROK

 

   Przyjmowanie opłat za wędkowanie na 2021 rok

              Skarbnik Miejskiego Koła Wędkarskiego

                             „Zacisze nr 42”

        w Siechnicach informuje że przyjmuje  opłaty w

                           Remizie Strażackiej

                Siechnice ul. Piastów Śląskich 26

                     ( wejście od tyłu budynku)

           STYCZEŃ: W KAŻDY WTOREK, PIĄTEK

            w godzinach od 16.oo do godz 18,oo

  o następnych terminach opłat w następnym ogłoszeniu

 

Opłata podstawowa  260 zł + 20 zł na działalność statutową koła

Opłata za wędkowanie na akwenach 190,00 zł

Ewentualne zapytania prosimy kierować pod nr tel 507014105

 

                               OPŁATY NA STAWY

 

LP

NAZWA AKWENU

    KWOTA

1

BŁĘKITNA LGUNA       

160,00 ZŁ

2

GIMNAZJUM I OCZKO

120,00 ZŁ

3

HUTA 

  90,00 ZŁ

4

WSZYSTKIE  STAWY  

190,00 ZŁ

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • cyjan Data dodania: 6 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Dzień dobry
  Pisze tutaj bo nie znalazłam miejsca gdzie mógłbym zamieścić swój wpis. Dotyczy on ogólnej działalności naszego koła. Nigdzie na stronie nie ma jakiejkolwiek informacji poza tym ,że Zarząd zbiera się na posiedzenia w pierwszy piątek każdego miesiąca. Co omawia, w jakim celu się zbiera, jakie są czynności podjęte, jakie uchwały czy wytyczne. Czym ogólnie zajmuje się Zarząd. Bo jeśli zbierają się tylko po to aby wypić kawę i poplotkować to chyba taki Zarząd jest co najmniej zbędny. Ciekaw jestem kiedy i w jakiej formie ma odbyć się zebranie sprawozdawcze za 2020 rok. Interesuje mnie co Zarząd zrobił dla nas wędkarzy w ostatnim roku bo rybność wód , zaśmiecone brzegi , absolutny brak kontroli i aktywności SSR nie napawa optymizmem na kolejne lata. Interesuje mnie kwestia sprawozdania finansowego. Na co i jak rozdysponowano nasze, wędkarskie składki. Co robi Zarząd i admin tej strony skoro uchwały pochodzą z 2016 a ostatnia uchwała nr 4 nałożyła na nas dodatkową opłate (haracz) w wys 15 zł. Co Zarząd robił przez lata 2017-2020 oczywiście poza pobieraniem diet.
  Chciałbym znaleźć na stronie podstawowe informacje choćby o liczbie członków koła, o jakiejkolwiek wspołpracy np z kołem Czarna Łacha , jakieś inicjatywy Zarządu itp. Może na razie tyle bo nie jestem pewien czy mój wpis zostanie zauważony. Jeśli tak to proszę o komentarz tutaj na forum a także na mój e-mail januszcz@wp.pl
  Dziękuje za uwagę i pozostaje z wędkarskim pozdrowieniem Wodom cześć- Janusz Czapek

 • Terlecki Piotr Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  kolozacisze

  Kolego jak chcesz cos napisać to musisz dokładne zapoznać się z faktami. może to przez ten mróz. Składka za wędkowanie na naszych stawach od kilku lat wynosi 190 zł a nie jak piszesz 180 zł. jeżeli chodzi o te dwadzieścia zł to sprawa przedstawia się tak. Zarząd koła postanowił w 2020 roku nie pobierać tej kwoty licząc że wędkarze poprzez komunikaty na stronie naszego koła o czynach zgłoszą się (sprzątanie stawu k/ gimnazjum koszenie wałów na lagunie itp) reakcja była następująca. Do prac zgłosił się zarząd koła oraz dwóch członków naszego koła. I właśnie ci wędkarze zostali częściowo zwolnieni z opłat za wędkowanie na naszych akwenach.. Co do wędkowana przez koronawirusa nie można winić zarząd.
  w celu uzyskania więcej iformacji zapraszamy na spotkanie o godz 17 w dnu 16 stycznia w remizie OSP w Sechnicach.

 • dwoods Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

  Witam wszystkich wędkujących. Tak sobie siedzę w domu przy tych mrozach i myślę... I tak mnie wzięło na zastanowienia. Mówiąc krótko w 2020 roku nie mogliśmy wędkować z powodu covid-a przez około 2miesiace. Składka za wszystkie stawy była 180zl. Teraz w 2021r wynosi 190 zł czyli więcej. Nie wspomnę,że dodatkowo trzeba zapłacić na ekwiwalent koła 20zl. Dla mnie to nie są jakieś wielkie kwoty,ale mnożąc razy 600(tyle minimum jest członków) lub więcej to wychodzi niezła sumka. Czy te pieniądze będą przeznaczone na zarybienia? A może na ochronę wód czyli dla strażników rybackich? Bo w zeszłym roku to tylko ze3/4 kontrole miałem,a na rybach byłem 2-3razy w tygodniu?! Pewnie nie tylko mnie to zastanawia,że coraz większe są składki,a w drugą stronę czyli dla wędkarzy nie ma niestety nic w zamian. Dodatkowo są w kole prace społeczne. A gdyby tak zrobić,że Ci co przychodzą to w zamian za to mają proporcjonalnie mniejsze opłaty za wędkowanie na stawach czyli im więcej prac na rzecz koła tym mniejsza opłata za wędkowanie? Myślę, że wtedy duuzo więcej było by chętnych ,, społeczników'' i każda ze stron była by zadowolona. Pozdrawiam wszystkich wędkujących i mam nadzieję,że odniesie się ktoś z zarządu do mojego posta.