Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

RELACJA Z ZAWODY WĘDKARSKIE O 60+

RELACJA Z ZAWODY WĘDKARSKIE O 60+

RELACJA Z ZAWODÓW WĘDKARSKICH 60+

W dniu 12.09.2021r Zarząd Koła PZW Zacisze

zorganizował zawody wędkarskie dla seniorów

60+ swego koła. Zawody zorganizowano nad

stawem Gimnazjum w Siechnicach. Zawodach 

udział brało 23 wędkarzy. Łowiono metodą

spławikową przez cztery godziny.  Zebranych

przywitał  Prezes Koła Zacisze  kol. Ireneusz

Wolszczak. po czym przekazał prowadzenie

zwodów koledze Stockiemu Wojtkowi Po przypomnieniu regulaminu zawodów i szybkim losowaniu startujący udali się na stanowiska, gdzie intensywnie przygotowywali się do rywalizacji. Sędzią głównym zawodów był kol. Wojciech Stocki,  Seniorzy rywalizowali w jednej 4-ro godzinnej turze. Pogoda dopisała, choć pod koniec zawodów powiał lekki  wiatr ale wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku i fajnej atmosferze. W siatkach lądowały: leszcze,  płocie.

Zwycięzcą zawodów został kolega Tadeusz Ładowski  z wynikiem 2280 pkt,

drugie miejsce zajęła koleżanka Maria Stepowicz z wynikiem 1810 pkt

a trzecie miejsce zajął kolega Jan Kowal  z wynikiem 1000 pkt. Pierwsza trójka otrzymała z rąk V-ce Prezesa Koła Zacisze okolicznościowe Puchary oraz nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, które ufundowane zostały w ramach dotacji UG w Siechnicach . Największą rybę zawodów złowiła koleżanka Maria Stepowicz była nim ryba jaź o wadze powyżej  1,465 kg. Pogoda dopisała, choć pod koniec zawodów powiał lekki  wiatr ale wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku i przyjaznej atmosferze. Wśród wędkarzy którzy nie zajęli premiowanych miejsc zostały rozlosowane nagrody zakupione ze środków  własnych Koła Zacisze: wędka siatka na ryby, krzesło wędkarskie, 2x pudełko z żyłką, sygnalizator elektroniczny. Dodatkowo sklep wędkarski Sazan ufundował  spławik do metody odległościowej ora krzesło wędkarskie.

 

Na zakończenie imprezy, przy wspólnym posiłku przygotowanym przez restaurację Palce Lizać, wspominano jak to czas szybko leci. Po zrobieniu zdjęć pamiątkowych wszyscy doszli do wniosku że takie imprezy należy organizować częściej. Na zakończenie zawodów Prezes  przypomniał że kolejne zawody odbędą się 19-09-2021 r. będą to zawody o Puchar Prezesa Koła Zacisze, na które serdecznie zaprasza.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.