SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWO POLSKI KADET i JUNIOR 08 - 10.06.2012

W dniu 08.10.06.2012 w Okręgu PZW  Tarnobrzegu obyły sięSpławikowe Mistrzostwo Polski w kategorii Kadetów i Juniorów.Mistrzostwo Polski zostało zorganizowane na Zalewie w Szymanowicach o powierzchni   50 h w dolinie rzeki Koprzywianki .  Z Koła PZW nr 72 Zamet w Mistrzostwach Polski startowało dwóch kadetów: Denis Kurda 36 m-ce i Tomasz Burczyk 26 m-ce na 48  kadetów.  Opiekunem był Antoni Rogulski.         redagował  Antoni Rogulski ... więcej

IV Olimpiada Młodzieży Wędkarskiej Okręgu Katowic

Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW zorganizowała IV Olimpiadę Młodzieży Wędkarskiej w dniu 03.06.2012 na akwenie Dolina Trzech Stawów w Katowicach.Koło PZW nr 72 Zamet reprezentowały dwie drużyny w składzie I drużyna: Daniel Michalik do lat 12, Patryk Morawiec do lat 14 i Olaf Michalik do lat 16. Druga drużyna: Michał Dądela do lat 12, Tomasz Burczyk do lat 14 i Łukasz Knoppik.Zawodnicy byli pod opieką opiekunów Gerarda Plewni, Jacka Sojki i Antoniego Rogulskiego. Na Olimpiadzie były rozgrywane dyscypliny: spławikowa ,rzutowa (trójbój ) ...... więcej

Zawody I i VIII Rejonu

Na akwenie w Przeczycach w dniu 01.06.2012 na Stanicy Bytom odbyły się zawodyspławikowe (z łodzi ) prezesów I Rejonu i VIII Rejonu.Koło PZW nr 72 Zamet reprezentowali: prezes Gerard Plewnia, v-ce prezes Antoni Rogulski i v-ce prezes Edward Dec. Reprezentanci Koła Zamet zajęli miejsca: I m-ce. Edward Dec 4010 pkt. II m-ce. Antoni Rogulski 3450 pkt. III m-ce. Gerard Plewnia 3230 pkt. redagował Antoni Rogulski ... więcej

Zawody Spławikowe z Okazji Dzień Dziecka 02.06.2012

W dniu 02.06.2012 zarząd Koło PZW nr 72 Zamet zorganizowało dla dzieci i młodzieży zawody spławikowe na zalewie w Pniowcu z okazji Dzień Dziecka.Prezes koła Gerard Plewnia przywitał uczestników zawodów i gościa przewodniczącego Solidarności Andrzeja Bałchana. Sędzia Antoni Rogulski przedstawił regulamin zawodów.Uczestnicy zawodów byli podzieleni na dwie grupy jedna grupa do 10 lat (uczestniczyło 11 ) druga od 11 lat do 16 lat. ( uczestniczyło 27 )Każdy uczestnik zawodów otrzymał paczkę słodyczy które były współfinansowane ...... więcej

FINAŁ MŁODE TALENTY OKRĘGU PZW KATOWICE CZERWIONKA LESZCZYNY 17.06.2012

Finał Młode Talenty Okręgu PZW Katowice odbyły się na stawie Tama w Cerwionka Leszczyny w dniu 17.06.2012 W zawodach startowało 59 kadetów. Staw był podzielony na sektory A-B-C-D. Młodzież wędkowała przy słonecznej pogodzie. Na zakończenie organizator przygotował upominki dla kadetów, którzy w swoich sektorach złapali najwięcej sumików karłowatych. Z Koła PZW nr 72 „Zamet" startowało 4 kadetów : Dądela Michał 32 m-ce Ratuszny Katarzyna 36 m-ce Kurda Denis 39 m-ce Olszok Magdalena 58 m-ce Opiekunem i trenerem grupy był prezes ...... więcej

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO SPŁAWIKOWE JUNIORÓW I U23 16.06.2012

Na stawie Grota w Radzionkowie w dniu 16.06.2012 odbyły siędrużynowe mistrzostwa juniorów i U23. Drużyna  juniorów w składzie trzyosobowym a U23 dwuosobowym.W mistrzostwie brało udział 5 drużyn.Prezes Koła Radzionków  Mariusz Rolka przywitał młodzież VIII Rejonu i opiekunów oraz  gości: opiekuna młodzieży VIII Rejonu Antoniego Rogulskiego i  Zbyszka Kliszkę od spraw sportu.Prezes M. Rolka zaprosił zawodników i opiekunów na posiłekpo zawodach. Prezes M. Rolka i A. Rogulski wręczali puchary i dyplomy zwycięzcom.Kolega Z. Kliszka podziękował  w imieniu ...... więcej

PIERWSZY KROK 09-10.06.2012

W Okręgu PZW Opole odbyły się Zawody Rzutowe Ogólnopolskie „Pierwszy Krok" w dniach 9-10.06.2012. Okręg PZW Katowice reprezentowały dwie drużyny w trzyosobowym składzie. Z Koła PZW nr72 Zamet brało udział dwóch kadetów: Patryk Morawiec który zajął III miejsce i Julia Sojka która zajęła XIII miejsce. Drużyna pierwsza z Patrykiem Morawcem w składzie zajęła drużynowo I miejsce. redagował Antoni Rogulski... więcej

ZAWODY W CZECHACH

Na zaproszenie koła wędkarskiego z Czech Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW Katowice wysłała 6 zawodników z okręgu.Zawody odbyły się w pięknej okolicy miast Frenstat pod Radhostem Z koła Zamet uczestniczyło dwóch kadetów Patryk Morawiec który zajął do 14 lat I m-ce oraz Daniel Michalik który zajął 7 m-ce. redagował Antoni Rogulski... więcej

Spławikowe Mistrzostwo Okręgu PZW Katowice 26-27.05.2012

Koło PZW nr 72 Zamet reprezentowało na Spławikowych Mistrzostwach Okręgu PZW Katowice 6 kadetów, 2 juniorów i 1 U23 pod opieką Antoniego Rogulskiego.W Mistrzostwach Okręgowych w kategorii kadet Denis Kurda zdobył Mistrza Okręgu PZW Katowice a kadet Tomasz Burczyk został II- wicemistrzem Okręgu.W kategorii U23 Adam Gruner zdobył Mistrza Okręgu PZW Katowice. Mistrzowie Okręgu Denis Kurda i Adam Gruner będą reprezentować Okręg Katowice na Mistrzostwach Polski. Wszyscy reprezentanci koła zasługują na gratulacje. Kadeci :1. Denis Kurda Mistrz Okręgu 2. Tomasz ...... więcej

Nasza Kadra Narodowa

Juniorzy z Koła PZW nr 72 Kamil Sojka i Olaf Michalik reprezentowali Okręg PZW Katowice w zawodach Rzutowych o Puchar Polski w Tarnobrzegu 18- 20.2012. Kamil Sojka zajął I m-ce w 5 boju , Olaf Michalik V m-ce 5 boju. Obydwaj należą do kadry narodowej. redagował Antoni Rogulski... więcej