Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Testowanie aplikacji Centralnej Bazy Danych PZW w zakresie płatności

Aktualności | 2019-11-27 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

W dniu dzisiejszym (27.11.2019 r.), z inicjatywy i z udziałem przedstawicieli Komisji Zarządu Głównego PZW ds. cyfryzacji PZW, w Poznaniu - siedzibie Globe Group Polska S.A., twórcy autorskiej aplikacji dla PZW - miało miejsce testowanie aplikacji Centralnej Bazy Danych PZW w zakresie płatności, w tym online. Założeniem działania aplikacji, poza elektroniczną ewidencją członków PZW, jest umożliwienie dokonywania płatności u skarbników w Kołach PZW, jak również możliwość dokonywania płatności online za składki okresowe dla członków PZW oraz opłat okresowych dla niezrzeszonych.

 

W testowaniu aplikacji wzięły udział Okręgi PZW w: Gdańsku, Jeleniej Górze, Katowicach, Koszalinie, Legnicy, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Toruniu, Wałbrzychu i Wrocławiu.

 

Aplikację, po przeprowadzeniu testów, Okręgi PZW oceniły pozytywnie. Pojawiła sie potrzeba rozszerzenia pewnych funkcjonalności aplikacji z uwagi na specyfikę Okręgów PZW. Po wprowadzeniu niezbędnych aktualizacji planowane jest przeprowadzenie szkolenia ogólnopolskiego, po którym Okręgi PZW będą mogły wprowadzić ją do praktycznego zastosowania.

 

[GK]

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin