Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja o pracy Biura Zarządu Głównego PZW w dniach 1-5 marca 2021 r.

Aktualności | 2021-02-27 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Z uwagi na zagrożenie wirusem COVID-19, realizując działania profilaktyczno-zapobiegawcze, wprowadzone zostają do odwołania, następujące ograniczenia w pracy i w obsłudze interesantów w Biurze Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego na ul. Twardej 42 w Warszawie:


1.Do odwołania Biuro Zarządu Głównego pracuje w ograniczonym zakresie w trybie dyżurów i pracy zdalnej.


Grafik dyżurów w Biurze ZG PZW w dniach 1-5.03.2021 r.:


- 1.03 (poniedziałek) – Dyrektor biura, Sekretariat, księgowość, Zespół GRW, Zespół administracji, magazyn


- 2.03 (wtorek) - Dyrektor biura, sekretariat, Zespół prezydialny, Zespół sportu, Główny księgowy, Zespół GRW, Zespół administracji, magazyn


- 3.03 (środa) - Z-ca Dyrektora biura, sekretariat, Zespół prezydialny, ksiegowość, Zespół GRW, Zespół administracji, magazyn


- 4.03 (czwartek) - Dyrektor biura, sekretariat, Zespół prezydialny, Główny ksiegowy, Zespół sportu, Zespół GRW, Zespół administracji, magazyn

- 5.03 (piątek) - Dyrektor biura, sekretariat, Główny Ksiegowy, Zespół GRW, Zespół administracji, magazyn2. Od dnia  22 lutego 2021 r. tryb pracy biura uzależniony będzie od ogólnie panującej sytuacji i zostanie podany do ogólnej wiadomości. 


3. Obsługę interesantów w godzinach pracy biura, tj.: od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 ogranicza się do formy telefonicznej z wykorzystaniem służbowych telefonów komórkowych oraz formy elektronicznej poprzez służbowe skrzynki e-mail.


4. Przekazywanie wszelkich dokumentów w tym m.in. rozliczeń, druków i sprawozdań do biura odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną i przesyłkami pocztą tradycyjną.


5. Pobieranie materiałów z magazynu odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim ustaleniu drogą e-mailową lub telefoniczną dnia i godziny odbioru i rozliczenia oraz wcześniejszym podaniu wielkości zapotrzebowania. Wydanie i sprawdzenie zgodności z pokwitowaniem odbioru, następować będzie przy zachowaniu ustalonych wewnętrznie środków ostrożności i maksymalnym ograniczeniu bezpośrednich kontaktów.


6. Wszystkie osoby przebywające na terenie Biura ZG PZW i na terenie budynku „Dom Wędkarza” zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa (maseczka, przyłbica), bezwzględnego przestrzegania ograniczeń wynikających z wprowadzonych zasad profilaktyczno-zapobiegawczych oraz stosowania środków ochronnych i dezynfekujących.


[Dyrektor Biura ZG PZW]

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin