Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

V Spinningowe Teamowe Mistrzostwa Polski dobiegły końca. Prestiżowe trofeum wręczone

Od piątku do niedzieli (17-19.09.) na jeziorze Orzysz o tytuł Spinningowego Teamowego Mistrza Polski walczyło 80 załóg z całej Polski

 

Na jeziorze Orzysz rywalizowali najlepsi z najlepszych w polskim spinningu. Warunki w jakich przyszło im łowić, szczególnie w sobotę, nie były łatwe. Mimo to w trakcie trzech dni zawodów wędkarze złowili łącznie 1 017 ryb. Złożyło się na to 313 szczupaków i 704 okonie.

 

 

 

 

Prestiżowe trofeum Mistrza Polski powędrowało do Marka Kwiatkowskiego i Wojciecha Miernika (Water King Team Lorbas), którzy zgromadzili 22 punkty sektorowe. Zawodnicy zaprezentowali najrówniejszą i najwyższą formę w trakcie trzech dni zmagań.

 

 

O jedenaście punktów więcej uzbierali na swoim koncie Łukasz Zardzewiały i Sławomir Kubasiewicz (Team Dragon Elspin Elbląg), czym wywalczyli sobie tytuł wicemistrzowski.

 

Na najniższym stopniu podium mistrzostwa zakończyli Krzysztof Kostrzewa i Józef Lupa (Legionowo 1313) z 37 punktami sektorowymi.

 

Na miejscach 4-6 uplasowali się kolejno: Tomasz Gajewski i Jacek Urbański (Petro-Spin Płock Okręg Mazowiecki), Józef Zaborowski i Michał Brzezowski (Wisła 13-ka) oraz Krzysztof Bańkowski z Sebastianem Michajlukiem (SMKS Wrocław 2).

Oficjalne wyniki V Spinningowych Teamowych Mistrzostw Polski

 

Gratulacje dla zwycięzców oraz serdeczne podziękowania dla wszystkich wędkarzy za wytrwałość mimo nie najłatwiejszych warunków pogodowych.

 

Organizatorem zawodów, na zlecenie Zarządu Głównego PZW, było Koło PZW w Orzyszu, wspierane przez partnerów:  X-Fish Sklep Wędkarski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu oraz sponsorów: Relax Lures, Mistrall, DRAGON Fishing Equipment, Dayer, Konger, Piotr Piskorski, KAMATSU. Patronat medialny nad imprezą sprawowały „Wiadomości Wędkarskie”.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin