Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zielony Orzeł „Rzeczpospolitej" dla Polskiego Związku Wędkarskiego

Aktualności | 2022-11-30 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

 

W tegorocznej, trzeciej już edycji, Kapituła nagrody złożona z ekologów, przedstawicieli biznesu oraz członków redakcji „Rzeczpospolitej” uhonorowała osoby, organizacje, firmy i samorządy za prowadzone działania i nowoczesne rozwiązania proekologiczne.

 


W gronie laureatów przyznanych ” Zielonych Orłów „Rzeczpospolite” jest również Polski Związek Wędkarski.


 28 listopada 2022 r. podczas spotkania z laureatami i członkami kapituły, Prezes Zarządu Głównego PZW kol. Beata Olejarz odebrała nagrodę z rąk Prezesa Gremi Media SA, pana Macieja Maciejowskiego.


„W roku wielkiej katastrofy ekologicznej na Odrze, wśród nagrodzonych znaleźli się działacze alarmujący o jej stanie, walczący o jej ratowanie i wskazanie winnych. Za uparte i skuteczne alarmowanie opinii publicznej o katastrofie wyróżnienie Zielonymi Orłami- Zielonego Orła „Rzeczpospolitej” otrzymuje Polski Związek Wędkarski” – powiedział Marcin Piasecki, redaktor zarządzający dziennika „Rzeczpospolita”.


Prezes Zarząd Głównego PZW podkreśliła, że PZW walczy m.in. w Sejmie, by do świadomości rządzących dotarło, że musimy ratować przyrodę, a organizacje pozarządowe połączyły siły w tych działaniach.


Polecamy dzisiejsze wydanie „Rzeczpospolitej” i jej 40 stronicowy dodatek „Walka o klimat”[MM]

Foto: Jacek Kamiński

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin