Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2021 - Okręg PZW w Tarnowie

INFORMACJA OGÓLNA


POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW KRAKÓW

ZASADY: 
- Okręg PZW Kraków udostępnia bezpłatnie Obwód Rybacki numer 3 rzeki Wisła od korony mostu Dąbie do ujścia rzeki Raby, dot. tylko członków umawiających się Okręgów.

POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW TARNOBRZEG

ZASADY:
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę Okręgu PZW Tarnobrzeg na wszystkie wody ogólnie dostępne nizinne i górskie po wniesieniu składki ulgowej  w wysokości 75 zł.
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę dodatkową w wysokości 40 zł na odcinek rzeki Wisły – obwód rybacki Nr 6 od ujścia rzeki Wisłoki do mostu drogowego w Nagnajowie oraz Kanał Elektrowni Połaniec.
- Członkowie umawiających się Okręgów, odznaczeni odznaką PZW srebną, złota i złota z wieńcami mają prawo do wędkowania w w/w wodach po wniesieniu składek w macierzystm okręgu.

Porozumienie z Okręg PZW Nowy Sącz zasady :

Porozumienie Tarnów - Nowy Sącz uprawnia dod dokonywania amatorskiego połowu ryb na części obwodu rybackiego rzeki Duanjec
nr 5 dla wędkarzy z Okręgu PZW Tarnów tj. od zapory w m. Rożnów do mostu wiszącego w m. Tropie i części Obwodu Rybackiego nr 6 dla wędkarzy z Okręgu PZW Nowy tj. od m. Tropie do zapory w Czchowie oraz rzeka Łososina do wysokości potoku Białka. Dla Członków Okręgu Tarnów i Okręgu Nowy Sącz obowiązuje dodatkowe zezwolenie za 25 zł .

 

 


Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii