Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sezon otwarty! Grand Prix Okręgu na Kanale Nietkowickim

W dniu 2 kwietnia rozpoczęły się zmagania w Spławikowym Grand Prix Okręgu. Na otwarcie sezonu na kanale Ołobok (Nietkowickim) górnym i środkowym odcinku przybyło ponad 60 uczestników. Mimo sprzyjającej pogody, wyniki nie były porywające. Najwyższy wynik, który dał pierwsze miejsce wynosił zaledwie 780 pkt. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny, kol. Tomasz Poniedziałek.

 

Pierwsza szóstka uplasowała się następująco:

1. kol. Waldemar Lis

2. kol. Antoni Jenczak

3. kol. Michał Łuczak

4. kol. Tomasz Król

5. kol. Łukasz Kulec

6. kol. Sylwester Furman

 

Całkowite wyniki zawodów już wkrótce.

 

Beata Gacek

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • Trzebny Dawid Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

  dawidtrzebny

  Nie jeżdżę na zawody okręgowe ale ze względu na kolegów, którzy startują w cyklu GP przyglądam się ich wynikom. Idąc ideą myślową Pana "GJ" jestem pod niesamowitym wrażeniem szybkości ogłaszania wyników po zawodach wędkarskich oraz ich uzupełnieniem "Całkowite wyniki zawodów już wkrótce". Jestem przekonany na 100%, że wyniki z Grand Prix Okręgu na Kanale Nietkowickim zostaną umieszczone na czas tzn. przed ogłoszeniem 55 edycji "Złotej Rybki".

 • G J Data dodania: 4 lata temu Oceń: -4 + / -

  Rozwiń
 • waldemarwedkarz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Przepraszam za omyłkowy wpis , zawieszony został przez Zarząd Okręgu , a nie jak wpisałem wcześniej Zarząd Główny .

 • waldemarwedkarz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

  Ooooo widzę że ktoś zadowolony z otwarcia . Jak dla mnie i większości wędkarzy otwarcie zawodów było bardzo złe , sędziowie którzy nie znają się na gatunkach ryb , nie wiedzą o okresach ochronnych itp . Do ważenia zaklejone wiadra , " koledzy " sędziów wlewali wodę wraz z rybą i wtedy ważyli , reszta musiała z ziemi zbierać ryby . A na dodatek pod koniec zawodów przyjechała osoba , która jest na zwolnieniu lekarskim i prowadziła swoją agitację wyborczą , mimo tego że jest zawieszona w swoich czynnościach przez Zarząd Główny a nie nasz . Co do nieobecności Prezesa i Dyrektora , to może tak jak pisze poprzednik , udali się na Mistrzostwa , może byli chorzy , nie znam przyczyny więc się nie wypowiem . Ale mam również nadzieję że następne zawody już nie będą tak mizerne . Podziękowania dla kolegi Sylwka , który starał się na koniec poukładać wyniki , które Pan Michał poprzestawiał i wtrącał się w sędziowanie . Jeszcze raz Dziękuję .

 • G J Data dodania: 4 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin