Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

GRAND PRIX OKRĘGU PZW W ZIELONEJ GÓRZE - KAN. OŁOBOK 02.04.2017 r.

Informujemy iż wyniki Grand Prix Okręgu PZW w Zielonej Górze, Kan. Ołobok 02.04.2017 r. będą opublikowane na stronie internetowej Okręgu niezwłocznie po odbyciu się zebrania Okręgowego Kapitanatu Sportowego, który podejmie stosowne stanowisko.

 

M.M

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • tabak68 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  ŻENADA!!!!!!. Już pomijając organizację czegokolwiek. Nawet w pisaniu komunikatów są błędy typu MAILOWO!!! Nic dziwnego jak się wejdzie do okręgu to same nowe twarze. Tylko co to daje dla nas wędkarzy. Myślę, że wszyscy już czekamy na ten zjazd. Kolego danielkoziej Muppet show mógłby się od okręgu wiele nauczyć.

 • danielkoziej Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  To co dzieje się w naszym okręgu nadaje się tylko do Muppet show. Zawody odbyły się miesiąc temu, a wyników jak nie było tak nie ma. Pisanie komunikatów i czekanie na zebranie się Kapitanatu to już jakaś kpina. Czy naprawdę nie ma tam przynajmniej jednej, rozgarniętej osoby, która mogłaby to policzyć???? Potrzeba aż Kapitanatu??? Może, tak trudne zadanie jakim okazała się lista z wynikami trzeba przedstawić na jakiejś radzie samorządu województwa albo jeszcze gdzieś wyżej, skoro w naszym okręgu pracuje tyle niekompetentnych osób, nie radzących sobie z prostymi wynikami z zawodów. Proponuję jeszcze zatrudnić dodatkową osobę do sporządzania list z wynikami. Pomijam już sam fakt organizacji tych zawodów i ważenia ryb (koledzy niżej napisali co i jak ). Mupet show jak nic. Potrzebne są zmian, zmiany i jeszcze raz zmiany w Zarządzie Okręgu!! Okręgowy Zjazd Delegatów, który niebawem się odbędzie jest do tego idealną okazją.

 • G J Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  Koledzy mają rację . Ale narzekaniem i gadaniem niczego nie zmienimy. Cyrk, który za opłatę startową co jakiś czas funduje nam OKS okręgu to wynik metod i stylu zarządzania Okręgiem w Zielonej Górze. Za 73 dni Okręgowy Zjazd Delegatów. Być może nie będziemy skazani na stare nowe .

 • marcin_berger Data dodania: 4 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Sandecki Tomasz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 12 + / -

  tsandecki

  Takiego cyrku to już dawno nie było, panowie sędziowie, anulujcie te zawody aby nie było niepotrzebnych nerwów...Postarajcie się by MO przebiegły na poziomie, poczytajcie regulaminy sportowe, wydzielcie taśmami stanowiska co 10m, zorganizujcie sędziów po 2 na sektor, nauczcie się sprawdzać limity zanęty, robaków i wtedy będzie wszystko ok, bo takimi zawodami jak na kanale, odbieracie ludziom chęci do startu w zawodach okręgowych...

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin