Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Mandaty za wędkowanie - #zostanwdomu

W związku z doniesieniami na temat karania przez policję mandatami wędkarzy nad wodą oczekujemy na stanowisko rzecznika komendy policji w Zielonej Górze.

Do tego czasu #zostanwdomu

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (16)

 • Awdziej Daniel Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  czy rzecznik komendy w Zielonej Górze ma problem z odpowiedzią i zajęciem stanowiska ?

 • kaligula Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  To możemy długo czekać na odpowiedź!!!!!!

 • Nowak Henryk Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • scania5 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

  jeszcze trochę to będą karać za stanie w kolejce pod sklepem do karania to są pierwsi bo złapać wędkarza nad wodą najprościej a potem gadają jak policja ciężko pracuje i wykrywalność rośnie niech złodziei łapią a nie wędkarzy karać na ryby jeździłem i będę jeździł mandatu nie przyjmę niech kierują do sądu prędzej pod sklepem albo w pracy się zarazę jak na rybach w dziczy gdzie wędkarz od wędkarza po 50 metrów siedzi i każdy prywatnym autem przyjeżdża poszli won pisowska sekta wybory mogą się odbyć to też na ryby mogę pojechać

 • thomaz666 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 9 + / -

  Policja nie kara za wędkowanie tylko za nieuzasadnione wyjście z domu. PZW nie powinno pytać się rzeczników tylko bronić swoich członków, występując z pismem o unieważnienie mandatów. W innym przypadku jesteśmy członkami po to by dostawać mandaty. Podobnie jest z zaśmiecaniem brzegów mandaty dostają tylko członkowie PZW bo mają obowiązek sprzątać brzegi a biwakujący? Na jakiej zasadzie biwakują nad wodami PZW? Na nich nie ma przepisów? A my mamy obowiązek sprzątać po ich balangach.

 • allp Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

  Powinien być tylko jeden zakaz. Zakaz zgromadzeń. I to by wystarczyło. A policja? Wiadomo jest podstawa bedzie karać. Ślepi jak Temida ale to nie ich symbol.

 • Garmier Krzysztof Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Ja chodzę na rybki normalnie. Bo w domu zwariować idzie, zwłaszcza że już 4 tydzień siedzę.

 • Łukasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Jesteś narwany ;) jak ja. Pozdrawiam.

 • fuckforfame Data dodania: 1 rok temu Oceń: 4 + / -

  fuckforfame

  A jak już opłaciłem całą składkę w styczniu

 • Łukasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • fuckforfame Data dodania: 1 rok temu Oceń: -9 + / -

  Rozwiń
 • stanlix Data dodania: 1 rok temu Oceń: 4 + / -

  To jest bicie piany , policja bedzie trzymac stronw tego co oglosil minister w telewizji, W piatek odpowiedzi udzielil w internecie Prezes ZG PZW ja to czytalem ze brzegi jezior, stawow, rzek nie nie sa objete zakazem przebywania. Generalnie nakazy dotycza przemieszczania sie srodkami publicznymi. ze owszem nalezy miec przy sobie niezbedne strodki typu orekawiczki maseczkaitd oraz nie przebywac w towrzystwie. Gdyby policja chciala dac mandat to odmawiac a w sadzie wygramy bo niema zakazu wedkowania.A swoja droga to w ten sposob umocza PZW kto wykupi skladki jak nie wolno bedzie na ryby jezdzic ......A policja niema co robic tylko ganiac wedkarzy watpliwa sprawa nakrecona przez media, jeden przypadek gdzie ukarali kogos kto przeszedl przez zamkniety parkj.

 • eulalia Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Konstytucja stanowi,kiedy można ograniczyć lub zabronić przemieszczania. Na tę chwilę nie może być takiego zakazu. Brak stanu wyjątkowego.

 • maniek19191 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 5 + / -

  Witam. Czy policja ma prawo wystawić mandat podczas wyjazdu na ryby? Czy jest przepis zakazujący łowienia ryb bo podobno policjanci biegają nawet po krzakach i "wyłapują" wędkarzy wręczając mandaty.

 • Łukasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 9 + / -

  Nie przyjmować mandatów a jak coś to się odwoływać (Niech mi w sądzie pokażą przepis prawny który na dzień 05,04,2020 zabrania swobodnego poruszania się po terytorium RP). Na jakiej podstawie wprowadza się owe ograniczenia?? Jakiś stan wyjątkowy w państwie jest?? I dla czego PZW czeka na stanowisko rzecznika komendy w ZG?? Panie Kamiński macie na parterze siedziby Kancelarię Prawną niech pan idzie spytać. I niech pan opublikuje ich opinię.

 • Garmier Krzysztof Data dodania: 1 rok temu Oceń: 14 + / -

  Jeżeli rzecznik zakaże wędkowanie złamie konstytucję i podstawowe prawa człowieka. Nie powinno byc zakazu. Wystarczy odstęp od wędkarza 10m i spokój. Jeszcze trochę to nas zamkną całkowicie jak zwierzęta w zoo.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin