Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

UDAREMNIONA AKCJA KŁUSOWNICZA.

Straż

 

 

 

Zbliżający się okres świąt uaktywnia działania wielu grup kłusowniczych. Jednym z przykładów może być zdarzenie z nocy z 26/27 bm. Zmotoryzowana grupa kłusowników rozstawiła za pomocą pontonu sieci typu drgawice. Przed świętami chcieli sprawdzić zasobność w ryby w zbiornikach WAPNA w Zaborze. Niestety ryba z nocnych odłowów nie trafiła na handel, ani na stoły rodzin kłusowników. Dzięki informacji telefonicznej przekazanej do Okręgu strażnicy wód biura, wsparci grupą Społecznej Straży Rybackiej PZW powiatu zielonogórskiego wspólnie przystąpili do akcji. Uwolnili z sieci ponad 30 kg żywych ryb i zabezpieczyli dowody przestępstwa. Do wody wróciły sandacze o łącznej wadze 7 kg, liny i karpie po 8 kg z każdego gatunku, a także szczupak, leszcze i krasnopióry. Namiary na kłusowników przekazano do I Komisariatu Policji w Zielonej Górze, który zajmie się nocnymi łowcami. Oczekujemy na efekty pracy policjantów. Jednocześnie składamy podziękowania autorom telefonu powiadamiającego o kłusownictwie. Taka i podobne informacje pozwalają na udaremnienie działań kłusowniczych. Na pozytywny efekt pracy policjantów I KP w Zielonej Górze musimy jeszcze trochę poczekać. Cieszymy się, że efekty pracy SSR powiatu Zielona Góra, po zmianie komendanta są coraz bardziej widoczne. Życzymy podobnego wzrostu aktywności strażnikom PZW z innych powiatów.

 

 

 

[jt]

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • mastiff Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Bardzo Kolegom dziękujemy za słowa uznania. Jednocześnie proszę o informacje całe środowisko wędkarzy Okręgu PZW Zielona Góra, w imieniu wszystkich etycznych wędkarzy w tym Strażników Rybackich, o pomoc w przypadku ujawnienia przez Was koleżanki i koledzy, wszelkich objawów kłusownictwa na naszych łowiskach. Gwarantuję, że każdy sygnał o takim przestępstwie zostanie natychmiastowo sprawdzony i w momencie ujawnienia kłusownictwa, będziemy bezwzględnie ścigać ich sprawców domagając się dla nich od wymiaru sprawiedliwości wysokich kar. Wędkarze, bez Waszej pomocy nam, kłusownicy będą skuteczniej okradać nasze łowiska z naszych ryb!!!! Podaję numery kontaktowe telefonów ze strażnikami PZW -
  694 407 317 - 694 445 129 - 694 447 344, oraz numer telefonu do Państwowej Straży Rybackiej zamieszczony na końcu wymaganego Zezwolenia z Rejestrem Połowu Ryb każdego wędkarza.
  "Tęp kłusownika, bo ryba nam znika".

 • jedrula Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Szkoda , że u mnie nie ma takiej grupy SSR ja u Was . Dobra robota Koledzy !

 • blue_hornet Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  blue_hornet

  I gitara - tak trzymać !!!
  bht

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin