Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Kolejne zatrzymania kłusowników

11 lutego społeczna straż rybacka Rejonu Krosno Odrzańskie otrzymała informacje, że nad rzeką odrą w okolicy Starego Raduszca, kręcą się dwie osoby, które prawdopodobnie kłusują. Po tej informacji, w trybie natychmiastowym, około godziny 13.40 grupa straży rybackiej udała się na wskazany w teren.

kłusownicy

Tam strażnicy namierzyli dwie osoby, które zwijały sieci rybackie. Po obserwacji tych osób, z uwagi iż w danym momencie podejrzani kończyli swój przestępczy proceder, straż zdecydowała się na zatrzymanie kłusowników na gorącym uczynku. Jednocześnie została powiadomiona komenda powiatowa policji.

Zatrzymane osoby bez oporów zostały doprowadzone do pojazdów straży. Znaleziono pryz nich trzy sieci o łącznej długości około 450 m, wodery, oraz worki do transportu ryb. Osoby te są mieszkańcami Krosna Odrzańskiego. Zenon W. i Władysław M. przyznali się do popełnienia przestępstwa.

Około 14.30 zostali przekazani funkcjonariuszom policji i przetransportowani na komendę. Jak poinformowali nas policjanci, w trakcie przesłuchania osoby te przyznały się, że ich działania odbywały się w różnych miejscach powiatu krośnieńskiego.

W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania w/w osób znaleziono i zabezpieczono kilkanaście sieci rybackich oraz materiały do produkcji sieci.
 

                                                                                    (SSR Krosno Odrz, ds)

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Tonder Jakub Data dodania: 8 lat temu Oceń: 3 + / -

    @Grzegorz Komentując wiadomość proszę mieć na uwadze, że akceptuje Pan regulamin.

  • Grzegorz Data dodania: 8 lat temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin