Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Udostępniamy teren zamknięty nad Zalewem dla członków Koła PZW nr 016 w Żyrardowie

Aktualności | 2021-04-27 | Publikujący: Koło PZW Żyrardów

Szanowni Państwo, Drodzy Wędkarze.

 

Miło nam poinformować, iż w wyniku podpisanej umowy ze spółką AQUA Żyrardów Sp. z o.o oraz pod patronatem władz miasta Żyrardowa został pozyskany na rzecz członków Koła PZW nr 016 w Żyrardowie teren ogrodzony nad Zalewem w Żyrardowie przy ul. Ziołowej z dodatkowymi stanowiskami do wędkowania i miejscem na parkowanie pojazdów.

Aby w sposób bezpieczny można było korzystać z w/w terenu, Zarząd Koła PZW nr 016 w Żyrardowie opracował dla członków naszego Koła "Regulamin korzystania z gruntu nad Zalewem w Żyrardowie" i każdy członek Koła, który będzie chciał skorzystać z terenu jest zobowiązany do zapoznania się z w/w regulaminem, złożenia stosownego oświadczenia w siedzibie Koła po którym uzyska prawo do otrzymania kopi klucza do bramy wjazdowej z potwierdzeniem jego odbioru na "Liście udostępnienia klucza dla członków Koła PZW nr 016 w Żyrardowie".

W załączeniu zamieściliśmy w/w Regulamin oraz wzór oświadczenia.

Apelujemy o zachowanie czystości na Łowisku, bezwzględnym zabieraniu śmieci ze sobą i sprzątanie swoich stanowisk. Bardzo chcemy aby pozyskany teren był dla Państwa oazą wypoczynku, miłego relaksu i uprawniania sportu jakim niewątpliwie jest wędkarstwo. Tylko od nas zależy jak będzie wyglądało nasze środowisko wodne.

Po odbiór kluczy zapraszamy już od najbliższej środy tj. 10.03.2021 od godz. 14:00 do siedziby Koła PZW nr 016 w Żyrardowie przy ul. Waryńskiego 46.

 

Życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

 

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd Koła PZW nr 016

w Żyrardowie

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Gałązka Dominik Data dodania: 25 dni temu Oceń: 0 + / -

    A jak nie mam 18 lat, ale mam kartę wędkarską, co zarazem oznacza, że mogę łowić samodzielnie, to oznacza, że i tak mogę wejść tam tylko z opiekunem?

  • sianusz Data dodania: 2 miesiące temu Oceń: 0 + / -

    O fajna inicjatywa. Można spróbować zrobić coś podobnego nad zalewem Grzymek